Dizaino paslaugos

Šių laikų verslas daug dėmesio skiria dizainui. Juk tinkamas ir profesionalus dizainas didina pardavimų skaičių bei gerina įmonės ar prekės ženklo įvaizdį. Vartotojai pavargę nuo informacijos gausos ir rodos vienintelis šių laikų veikiantis ginklas – išvaizdus ir patrauklus akiai dizainas.

Į ką visų pirmą busimas klientas atkreipia dėmesį? Kas palieka pirmą įspūdį apie įmonę ar prekinė ženklą? Potencialus klientas įvertina bet kokią įmonės produkciją iš įpakavimo, pačią įmonę iš jos firminio stiliaus, o jūsų interneto svetainę – iš jos dizaino. Mes žinome tai iš praktikos, kreipiant didelį dėmesį į firminį stilių bei dizainą, galima pagerinti rezultatus net kelis kartus!

Mes Jums galime pasiūlyti:

  • Įmonės logotipų, firminių ženklų, stiliaus ir vizitinių kortelių kūrimą
  • Spaudos dizaino kūrimą: prekių bei paslaugų katalogų, įpakavimų bei etikečių dizainas, bukletų, skrajučių, plakatų, prezentacinių lankstinukų, vizitinių kortelių, kalendorių ir t.t.
  • WEB dizaino kūrimą: Internetinių tinklapių unikalaus dizaino kūrimas, reklaminių banerių kūrimas, nuotraukų redagavimas ir t.t.

Domina dizaino paslaugos? Susisiekite su mumis!

Kontaktai

Norite daugiau informacijos ar tiesiog mūsų konsultacijos Jus dominančiu konkrečiu klausimu? Susisiekte su mumis užpildydami kontaktų formą apačioje ir mes nedelsiant Jums atsakysime.

UAB Deos Solutions

Perkūnkiemio g. 17, Vilnius

+370 633 66026