SEO optimizacija

Kiekvienam projektui mūsų projektui atliekame vidinę SEO optimizaciją. Kam reikalingas SEO? Pats SEO (angl. Search Engine Optimization) – tai internetinės svetainės optimizavimas paieškos sistemoms (pvz., Google, Bing ir kt.). Kiekvienos svetainės pagrindinis tikslas - pritraukti kuo daugiau lankytojų. Kam aplamai reikalinga svetainė, jei niekas jos neras?

Taigi SEO darbus mes atliekame pradėdami nuo SEO audito, t. y. išsamios svetainės analizės. Kai SEO auditas atliktas, galima pereiti prie svetainės struktūros. Mes atliekame raktažodžių konkurencingumo analizę ir padedame išsirinkti pačius veiksmingiausius ir tinkamiausius raktažodžius Jūsų svetainei. Kiekvienos internetinės svetainės vidinis puslapis turi atitikti tam tikrą raktažodį, kurį Jūs galite pasirinkti pagal save, arba mūsų rekomendacijas. Vidinis SEO optimizavimas tai tik įžanga ir pradinis optimizavimo etapas. Dažniausiai vien to užtenka norint pradėti matyti jau pirminius rezultatus. Norint būti pirmajame Google puslapyje pagal tam tikrus didelės konkurencijos raktažodžius - būtina atlikti ir išorinį SEO optimizavimą.

Mūsų minėtas vidinis SEO duoda apie 20% rezultato, likusį 80% rezultato pasiekiama atliekant išorinį SEO. Mes siūlome išorinio SEO optimizavimo paslaugas. Mūsų skirtingų metodų deriniu galime pagerinti jūsų svetaines pozicijas paieškos sistemose. Statistika rodo, kad didžiausia naujų lankytojų srauto dalis ateina būtent iš paieškos sistemų. Statistika taip pat rodo, kad net 90% potencialių klientų nepereina į antrąjį paieškos puslapį, todėl galima teigti - pirmas Google puslapis paima visus galimus klientus internetinėje erdvėje. Būtent SEO optimizavimas yra vienas svarbiausių Jūsų svetainės efektyvumo elementu, kuris reikalauja nuolatinio darbo ir žinių. Šis procesas yra ilgalaikis ir dažniausiai rezultatų tenka palaukti. Priklausomai nuo raktažodžių konkurencingumo bei įdėto darbo, rezultatai gali būti pastebimi po mėnesio, metų ar dar ilgesnio laikotarpio.

Norite daugiau informacijos apie šias paslaugas? Užpildykite užklausimo formą apačioje ir mes su Jumis susisieksime.

Kontaktai

Norite daugiau informacijos ar tiesiog mūsų konsultacijos Jus dominančiu konkrečiu klausimu? Susisiekte su mumis užpildydami kontaktų formą apačioje ir mes nedelsiant Jums atsakysime.

UAB Deos Solutions

Perkūnkiemio g. 17, Vilnius

+370 633 66026