Verslo valdymų sistemos

Deos Solutions pagrindinis arkliukas yra sudėtingos Verslo valdymo sistemų kūrimas. Mes tiesiog dieviname iššūkius nes tai mums nesukelia monotonijos savo darbe.

Mąstote apie Jūsų įmonės veiklos optimizaciją? Nesate tikri kokie būtent verslo valdymo sistemos moduliai reikalingi? Galbūt norėtumėte optimizuoti savo apskaitos, sandėlio ar kitus procesus? O gal Jums reikia visiškai specializuoto verslo valdymo sprendimo? Kartu mes galime tiksliai nustatyti kokius laiką eikvojančius procesus įmanoma optimizuoti būtent Jūsų įmonės veikloje.

Yra klaidingai manomą, kad didelės sistemos yra gerai. Apimtis savaime anaiptol nereiškia sistemos patogumo. Didelės verslo valdymo sistemos yra brangios, o jų funkcionalumas pilnai neišnaudojamas. Smulkiam ir vidutiniam verslui reikia optimalaus dydžio sistemos – tokios, prie kurios būtų lengva priprasti ir malonu naudotis.

Pagrindinės verslo valdymo sistemos:

  • CRM – Ryšių su klientais valdymo sistema - pelningų santykių su klientais kūrimui.
  • IWS – Sąskaitų išrašymo ir sandėlio valdymo sistema - patogiam sąskaitų ir prekių likučio administravimui.
  • LMS – Logistikos valdymo sistema - logistikos procesų optimizavimui.
  • RMS – Rezervacijų valdymo sistema - nuomojamų objektų valdymui.
  • SMS – Pardavimų valdymo sistema - pardavimo procesų optimizavimui.
  • DMS – Dokumentų valdymo sistema - operatyviam dokumentų valdymui.
  • PMS – Projektų valdymo sistema - projektų vykdymo optimizavimui.

Norite sužinoti daugiau apie verslo valdymo sistemas? O gal Jums reikalingas visiškai kitas sprendimas apie kurį nepaminėjome? Susisiekite su mumis ir mielai viską aptarsime detaliau bei pasiūlysime Jūsų verslui geriausią sprendimą.

Kontaktai

Norite daugiau informacijos ar tiesiog mūsų konsultacijos Jus dominančiu konkrečiu klausimu? Susisiekte su mumis užpildydami kontaktų formą apačioje ir mes nedelsiant Jums atsakysime.

UAB Deos Solutions

Perkūnkiemio g. 17, Vilnius

+370 633 66026